Vastupidavus

Alumiinium on üks vastupidavamaid ehitusmaterjale, see ei halvene aja jooksul, ei muutu pärast aastatepikkust kasutamist ja säilitab oma esialgse välimuse.

Usaldusväärsus

Mehaanilised omadused - stabiilsus, jäikus, vastupidavus võimaldavad ehitada suurte mõõtmetega struktuure.
Kliimaneutraalsus

Glastop lisab oma äristrateegiasse selged meetmed ja kavad kasvuhoonegaaside heitkoguste järkjärguliseks vähendamiseks. Ettevõttena väärtustame Euroopa rohelise kokkuleppe põhimõtete rakendamist ning kliimast ja looduskeskkonnast hoolimist.
Taaskasutus

Alumiinium on materjal, mida saab oma omadusi kaotamata mitu korda ringlusse võtta. Alumiiniumi ringlussevõtt annab tohutu energiasäästu – alumiiniumijäätmete sulatamine nõuab 95% vähem energiat kui primaaralumiiniumi tootmine.
Ilmastikukindlus

Nõuetekohaselt töödeldud profiilid on vastupidavad korrosioonile, niiskusele, temperatuurimuutustele ja tugevatele tuultele.
Energiatõhusus

Soojusisolatsiooniga profiilide eridisain tagab optimaalse sisetemperatuuri nii suvel kui talvel ning väiksema energiakulu.
Rohkem valgust

Kitsad alumiiniumprofiilid loovad sihvakaid struktuure. Suurte mõõtmetega moodustavad nad peened, kuid stabiilsed raamid.Turvalisus

Kaitse murdvarguse eest, tulekindlus.Heli vähendamine

Kõrge helisummutus tagab rahuliku ja vaikse siseruumi.